سومین همایش «از مهندسی تا علوم انسانی» به همت موسسه حامی علوم انسانی و همکاری پردیس دانشکده فنی دانشگاه تهران در روز یکشنبه مورخ ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت 12:30 الی17 در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است این همایش مخصوص دانشجویان دانشگاه تهران خواهد بود.

هدف اصلی این همایش معرفی رشته‌های علوم انسانی و اجتماعی توسط دانش‌آموختگان رشته‌های آموزش، اقتصاد، سیاست‌گذاری، مالی و مدیریت کسب‌وکار در دانشگاه‌های مطرح جهان است. این افراد به موضوعاتی همچون انتخاب مسیر تحصیلی و شغلی، شرایط ادامه تحصیل، آینده شغلی، چگونگی اثرگذاری این رشته‌­ها در آینده کشور خواهند پرداخت. در ادامه جهت کمک به دغدغه‌های دانشجویان فرصتی جهت پرسش و پاسخ از سخنرانان در نظر گرفته‌شده است.

لازم به ذکر است اولین همایش از مهندسی تا علوم انسانی در آذر ماه سال 97 در دانشگاه صنعتی شریف با محوریت معرفی رشته های فلسفه، حقوق بین الملل، علوم سیاسی و جامعه شناسی  و دومین همایش از مهندسی تا علوم انسانی در مهر ماه سال 99 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر با محوریت معرفی رشته‌های روانشناسی، حقوق، سیاست گذاری، اقتصاد و مالی، علوم سیاسی و جامعه شناسی با استقبال گسترده دانشجویان برگزار شد.

 

معرفی سخنرانان همایش

Dr.joshaghani

دکتر حسین جوشقانی

معرفی رشته اقتصاد
Dr.haghpanah

دکترفرشاد حق پناه

معرفی رشته مالی
Dr.toofaninezhad

دکتراحسان طوفانی نژاد

معرفی رشته آموزش
Mr.hesami

آقای مجید حسامی

معرفی رشته مدیریت کسب و کار
Dr.mirnezami

دکتر سیدرضا میرنظامی

معرفی رشته سیاست‌گذاری