درباره حامی

موسسه‌ی حامی به دنبال توسعه علوم انسانی و اجتماعی در کشور به ویژه توسعه دانش مدیریت و حکمرانی (governance) است. بدین منظور حامی سعی می کند از فعالیت‌هایی که سبب گسترش دانش عمومی نسبت به علوم انسانی می‌شود حمایت نماید.

حامی از سال ۱۳۸۵ اقدام به شناسایی و حمایت از دانشجویان برتر رشته‌های علوم انسانی کرده‌ و تا کنون اعطای بورسیه سالانه برای ادامه تحصیل در این رشته‌ها مهم‌ترین فعالیت حامی بوده است.

از سال ۱۳۹۶ با عنایت به نیاز دانش‌آموختگان این رشته ها به مسکن و با عنایت به حمایت مالی بیشتر از مؤسسه، تسهیلات مسکن به مجموعه فعالیت‌های حامی اضافه شده است. در این برنامه وام‌ مسکن با شرایط مناسب به متقاضیان جهت اجاره‌ی مسکن اعطا می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه «تسهیلات مسکن» مراجعه کنید.

حامی مصمم است تا با عنایت خداوند، میزان حمایت‌های موسسه را گسترش داده و متنوع تر نماید. بدین جهت حامی هر گونه همکاری و حمایت شما را صمیمانه پذیرا می باشد. جهت ارتباط با مدیران موسسه می‌توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

اعضای مجمع

مشاورین

سید صادق امامیان

مدیر اندیشکده مطالعات حاکمیت و سیاست‌گذاری، دکترای سیاست‌گذاری عمومی و حکمرانی؛ دانشگاه ادینبرگ بریتانیا

حسین عبده تبریزی

دکتری امور مالی و بانکداری از مدرسه عالی بازرگانی منچستر، مشاور مدیریت و تأمین مالی وزارت راه و شهرسازی دولت دوازدهم

علینقی مشایخی

از پایه گذاران دانشکده مدیریت دانشگاه صنعتی شریف و استاد این دانشکده، عضو هیئت مدیره شرکت کیسون، دکترای مدیریت دانشگاه ام‌آی‌تی

سیدرضا میرنظامی

پسادکترا موسسه مطالعات انرژی آکسفورد، دکترای مهندسی صنایع سیستم‌های مدیریت، اقتصاد، و سیاست‌گذاری، دانشگاه مونترال کانادا

مسعود نیلی

دانشیار دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف، مشاور اقتصادی رئیس جمهور دولت دوازدهم، دکترای اقتصاد دانشگاه منچستر

احمد واعظی

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) قم، عضو هیئت امنای سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

هیئت مدیره

مدیریت